Jak grać żeby ograć bukmachera?

Ogrywanie ogromnej spółki zajmującej się działalnością bukmacherską nie jest łatwe, jednak jak najbardziej możliwe. Każdy słyszał od kogoś znajomego czy też czytał w internecie o sporych wygranych osób zajmujących się zakładami bukmacherskimi, czy też nawet wygranych osób które typują bardzo okazjonalnie, bez większego zaangażowania. Co musimy robić aby wygrywać? O tym piszemy poniżej!

Jakie są najlepsze sposoby na wygrywanie na typach sportowych?
Jak grać żeby ograć bukmachera?

Po co się ograniczać? Graj u wszystkich!

Warto zastanowić się nad pomysłem założenia kilku kont w kilku firmach bukmacherskich. Dlaczego może się to okazać dobrym pomysłem? Więcej kont to więcej bonusów na start. Jest to dosyć atrakcyjne mając na uwadze to, że każdy bukmacher udziela swojego, różniącego się od konkurencji bonusu na start. Druga ważna kwestia to różnorodna oferta zakładów bukmacherskich. Różne firmy to różne oferty, czyli różne sporty. Grając u różnych buków zwiększamy szansę na to, że uda nam się obstawić wszystko co chcemy. 

promocja bukmacherska bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Pamiętaj o jednym – zakłady muszą być legalne

Jest to najważniejsza zasada, podstawa podstaw każdego typera. Gramy tylko i wyłącznie u legalnych bukmacherów. Dlaczego? Po pierwsze jest to zgodne z prawem, dzięki czemu unikniemy niechcianych konsekwencji prawnych. Po drugie – legalne firmy bukmacherskie dbają o naszą anonimowość i zabezpieczają odpowiednio nasze dane osobowe, co jest bardzo ważne w czasach powszechnej cyfryzacji, kiedy cyberprzestępcy mogą narazić nas na bardzo duże straty finansowe po tym jak położą swoje ręce na naszych danych.  

Analiza – klucz do sukcesu 

Najpotężniejsza broń w arsenale dobrego typera to analiza bukmacherska. Na czym ona polega? Tak naprawdę na analizowaniu wszystkiego, od obecnej formy zawodnika, wydarzeń z jego życia prywatnego które mogą wpłynąć na jego grę, wyniki sezonowe drużyny, ilość zdobytych bramek czy też osiągnięcia sportowe nowego trenera. Im więcej czynników weźmiemy pod uwagę tym łatwiej będzie nam celnie typować. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jeśli czegoś nie wiesz wejdź na forum 

Dobrą praktyką jest zaglądanie na fora bukmacherskie. Możemy znaleźć tam naprawdę sporą ilość merytorycznej wiedzy która pomoże nam w naszej grze. Najczęściej wypowiadają się tam specjaliści typowania, dzięki czemu mamy pewność, że wiedza jest świeża i przydatna. Oprócz tego możemy prowadzić tam dyskusje z innymi graczami, co jest największą wartością for tematycznych. Rozmowa z lepszymi graczami, wymiana poglądów i spostrzeżeń – to wszystko może nam pomóc stać się lepszymi graczami dzięki czemu częściej będziemy wygrywać. 

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce powinien graczom oferować bardzo atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button