Jakie błędy zazwyczaj popełnia gracz zakładów bukmacherskich?

Przede wszystkim – każdy ma prawo popełniać błędy, I wszyscy je popełniamy, w końcu nie ma ludzi nieomylnych. Jednakże z drugiej strony warto jest wyciągnąć z tego jakąś naukę, ponieważ w ten sposób będzie nam łatwiej wygrywać. Jakich więc błędów powinniśmy unikać przy zakładach bukmacherskich?

Jakie błędy zazwyczaj popełnia gracz zakładów bukmacherskich?

Nie zawsze dokładna ocena wartości twoich zakładów jest możliwa

Ty popełniasz błędy, bukmacher popełnia je również – jednakże mimo to, że zawsze będą jakieś błędy, to zwykle z nich korzystają tylko najbardziej utalentowani i doświadczeni gracze. Należy pamiętać, że obstawianie sportu to coś więcej niż tylko statystyki i algorytmy. Wyniki są zwykle określane przez czynniki trudne do oszacowania, a czynniki te mogą być nawet bardzo abstrakcyjne. Podobnie na kilka godzin przed rozpoczęciem meczu piłkarskiego nie można wykluczyć kontuzji zawodników. Niektóre zmienne mogą również bezpośrednio wpływać na ostateczne szanse danego wyniku. Dlatego czas na reakcję na zaniedbania tych bukmacherów jest ważny. Poszukiwanie łatwych do wygrania technik zakładów to prawdziwa sztuka, ale nie jest to łatwe zadanie. Najważniejsze jest prawidłowe oszacowanie szans na pomyślne obstawienie zakładu bukmacherskiego i prawdopodobne uzyskanie odpowiednich wyników przez twoją wytypowaną drużynę.

promocja bukmacherska bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli chcesz wygrywać – to emocje odstaw na bok

Najlepsi gracze często nauczyli się odrzucania wszelkich emocji i jedyne co robią, to przechodzą do zimnych kalkulacji. Czasami jest to niezwykle trudne, dlatego częstym błędem poczatkujących graczy zakładów online jest emocjonowanie się zakładami. Na przykład tak jest w przypadku, gdy stawiamy na grę swojego ulubionego gracza lub drużyny. Najlepiej unikać takiej sytuacji, jeśli to tylko możliwe, chyba że jesteśmy pewni, że możemy odłożyć na bok nasze emocje. Kiedy oglądamy szerszą gamę sportów, również zaczynają się emocje. Jako całość możemy podejmować większe ryzyko niż sami. Podczas wspólnego oglądania TV często pojawiają się napoje alkoholowe, co nie jest zbyt mądre dla graczy. Dlatego konieczne jest oddzielenie transmisji między znajomymi od zakładów sportowych.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Wciąganie się w zakłady jest błędem

Zakłady sportowe mogą również szybko kogoś uzależnić. Nie dotyczy to tylko indywidualnego oddawania się tej formie rozrywki. Najczęstsze są emocje z tym związane i radość z wygrywania. Rezultatem był kolejny duży błąd, obstawianie za wszelką cenę. Następnie gracz skupia się na znalezieniu najlepszej dla siebie opcji. Ze wszystkich dostępnych zakładów, które z pewnością pomogą wygrać, nie wszystkie. Skup się tylko na znanych grach i tematach. Od czasu do czasu najlepiej obstawiać bardzo korzystne kursy przy wsparciu analizy prawdopodobieństwa. To prawdopodobnie pomoże ci wygrywać zakłady I dojść do tego, aby częściej wygrywać wybrane przez ciebie kupony.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce powinien graczom oferować bardzo atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button