Jakie bonusy można zgarnąć podczas rejestracji nowego konta?

Jakie bonusy można zgarnąć podczas rejestracji nowego konta?

Każda firma bukmacherska powinna być przez Ciebie na początek dokładnie sprawdzona. Nie tylko pod kątem tego, czy dany podmiot hazardowy działa legalnie (chociaż jest to oczywiście bardzo istotna sprawa). Ważna jest także weryfikacja w kontekście możliwych do zgarnięcia bonusów. Co obecnie jest oferowane u topowych podmiotów hazardowych działających na terenie Polski?

Rejestracja jest szybka i przyjemna

Możesz oczywiście obstawiać zakłady bukmacherskie w punktach stacjonarnych. Takich lokali naziemnych (na terenie naszego kraju) najwięcej ma na pewno STS. Dalej są zaś Fortuna, czy LV BET… Okazuje się, że każda szanująca się firma bukmacherska zapewnia także możliwość obstawiania w sieci. I sporo osób decyduje się na takie typowanie. Wszak dzięki temu można zaoszczędzić czas oraz pieniądze. A przy okazji można grać non stop (w trybie 24/7). Nie wiesz, jak założyć konto u bukmachera online? Nie ma tutaj nic trudnego. Najpierw w ogóle sprawdź, czy konkretna firma bukmacherska jest legalna. Możesz to zrobić na kilka sposobów (np. analizując zasoby Rejestru Domen Zakazanych). Potem wejdź na stroną główną danego buka online. Wybrałeś STS? Jeśli tak, to zobacz sobie tutaj https://www.sts.pl/pl/registration/. W czasie zakładania konta musisz podać kilka istotnych danych na swój temat. Chodzi o imię, nazwisko, adres, czy wiek itd. Pamiętaj o tym, by nie kłamać. Wszak takie nieprawidłowości prędzej czy później wyjdą, a Ty nie będziesz mógł np. swobodnie zrealizować wypłaty.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Co oferuje na start STS?

Zdecydowałeś się na tego właśnie bukmachera internetowego? STS jest często na pierwszych miejscach, jeśli chodzi o rankingi popularności. Warto zaznaczyć, że ta firma bukmacherska oferuje znakomite promocje na dzień dobry. Aby z nich skorzystać, zadbaj o to, by w momencie zakładania konta wyświetlał Ci się we właściwym polu odpowiedni kod (jeśli nie zostanie on wygenerowany automatycznie, to należy własnoręcznie go wpisać). Wówczas jest możliwa STS online rejestracja z bonusem. Aktualnie (stan na 11 lipca 2022 roku) ta firma bukmacherska oferuje m.in. dla każdego nowego użytkownika zakład bez ryzyka 100 PLN. To jednak nie koniec atrakcji. Wszak możesz tak samo otrzymać bonus 1500 PLN. Trzeba tylko w ciągu jednego miesiąca od momentu dokonania rejestracji trzykrotnie wpłacić pieniądze. A za każdy depozyt otrzymasz oddzielny bonus. Na dodatek ta czołowa firma bukmacherska oferuje po dwie dyszki (w formie zwrotu za pierwsze przegrane zakłady na takie działy, jak Betgames oraz sporty wirtualne).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Jakie bonusy można zainkasować po założeniu konta w Fortunie?

To następna firma bukmacherska, która (tak samo, jak STS) cieszy się dużym zainteresowaniem. Fortuna jest legalna. Jeśli założysz konto, to na dzień dobry czeka na Ciebie bonus w kwocie 20 PLN. I to bez obowiązku wykonywania wcześniej depozytu. Musisz tylko zarejestrować się oraz „wklepać” odpowiedni kod promocyjny. Poza tym możesz otrzymać zwrot za pierwszy przegrany kupon (do 600 PLN).

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce powinien graczom oferować bardzo atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button