Kiedy powiedzieć sobie dość? Zakłady bukmacherskie a zdrowy rozsądek

Kiedy powiedzieć sobie dość? Zakłady bukmacherskie a zdrowy rozsądek

Masz twardy orzech do zgryzienia związany z tym aspektem? Czasami bukmacherka pochłania Cię na tyle mocno, że przegrywasz sporo pieniędzy? Zastanawiasz się nad zakończeniem obstawiania? Jak należy grać w sposób umiejętny? W jakich sytuacjach trzeba dać sobie spokój z obstawianiem przynajmniej na pewien okres?

Ustal sobie odpowiednie limity i ich potem przestrzegaj

Od samego początku musisz kontrolować obstawianie w podmiotach hazardowych. Generalnie jest to legalne. Dodatkowo możesz zgodnie z przepisami notować bardzo fajne wyniki. Druga strona medalu jest jednak taka, że niektórzy borykają się np. potem z uzależnieniami. Oczywiście, takich osób jest relatywnie mało. To fakt. Mimo wszystko, trzeba mocno uważać. W pierwszej kolejności wybierz odpowiedni podmiot hazardowy (jeśli jeszcze do tej pory tego nie uczyniłeś). Na pewno profesjonalny blog dla typerów Ci w tym aspekcie pomoże. Co jeszcze jest ważne? Wpłacaj tylko tyle pieniędzy, ile ewentualnie możesz stracić. Nie przeznaczaj zatem na obstawianie ostatnich oszczędności itp. Dodatkowo warto ustalić sobie limity na comiesięczne wpłaty itp. Jak Ci nie pójdzie i wcześniej wszystko stracisz, to trudno. Nie możesz od razu lecieć do banku, by zrealizować kolejny przelew itp. Należy ochłonąć i zacząć grać dopiero od przyszłego miesiąca. Chyba że regularnie tracisz pieniądze i dokładasz do interesu. Nie chcesz tego dłużej robić? W takim razie zrób sobie dłuższą przerwę. Przemyśl, czy zakłady bukmacherskie są w ogóle dla Ciebie. Jeśli bowiem np. miesiąc po miesiącu jesteś na minusie, to nie wolno tej sprawy bagatelizować. Trzeba podejmować odpowiednie kroki, by odpowiednio zabezpieczyć własne interesy.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Nie wolno odgrywać się zaraz po porażce!

Nie brakuje osób, które tak zaś właśnie robią. A potem niestety przegrane… są jeszcze większe. Nie udało Ci się trafić kuponu? Cóż, trzeba to „wziąć na klatę”. A sporo osób w tej właśnie sytuacji czuje złość. Przekłada się to na granie kolejnych kuponów. Bardzo często nie są one zaś w ogóle przemyślane. Wszak kupony są posyłane pod wpływem emocji itd. Nigdy zaś tak właśnie nie obstawiaj! Jeśli będziesz tak robił, to są niestety spore szanse, że jeszcze bardziej dołożysz do interesu. Jak przegrasz, to trudno. Oczywiście, warto wyciągać z tego wnioski. Nie można jednak grać od razu pod wpływem impulsu, ponieważ kończy się to jeszcze większymi porażkami. Jeśli kupon nie poszedł zatem po Twojej myśli, to warto wyłączyć komputer, iść na spacer itp. Wróć do obstawiania dopiero wtedy, kiedy już się uspokoisz i będziesz miał wszystko odpowiednio „przetrawione”.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Kiedy jeszcze nie obstawiać zakładów bukmacherskich?

Na pewno pod wpływem napojów procentowych. Są zaś osoby, które grają w ten właśnie sposób. Fakt, wtedy łatwiej podejmuje się nawet trudne decyzje. Po alkoholu jesteśmy bowiem „odważniejsi”. Sytuacja jest jednak analogiczna, jak poprzednia. Czyli gra pod wpływem alkoholu nie jest dobrze przemyślana. Wówczas trzeba liczyć się z częstymi porażkami.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce powinien graczom oferować bardzo atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button