Kilka dobrych porad odnośnie obstawiania zakładów bukmacherskich

Zakłady bukmacherskie ostatnio są na fali popularności, spowodowanej wybuchem epidemii koronawirusa. Jednakże wiele początkujących nie wie, że wygrywanie na zakładach bukmacherskich nie jest łatwe. Dlatego też, dziś mamy dla was kilka dobrych porad, odnośnie obstawiania zakładów bukmacherskich!

Kilka dobrych porad odnośnie obstawiania zakładów bukmacherskich

Czy warto jest wybierać bukmachera tylko ze względu na bonus powitalny?

Oczywiście że nie. Powinniśmy przede wszystkim sprawdzić, według jakich kursów dany bukmacher oferuje swoje zakłady, czy na pewno posiada odpowiednią licencję ministerstwa finansów, nie mówiąc już o samej ofercie, czy dysponuje w niej dyscyplinę sportową (bądź e-sportową) którą mamy ochotę obstawiać.

promocja bukmacherska bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Gdzie możemy znaleźć ,,pewne” typy bukmacherskie?

Ciągłe typowanie pewnych typów bukmacherskich jest naturalnie niezbyt łatwe do osiągnięcia z racji tego iż po prostu ciężko takie typy znaleźć, ale istnieją miejsca, w których możemy znaleźć takie typy, mianowicie możemy je wyszukać na oficjalnych stronach bukmacherskich. W końcu zawsze najciemniej pod latarnią, czyż nie? Oczywiście legalni bukmacherzy nie są aż tak głupi, oraz nie dają na swoich serwisach internetowych gotowych typów z poszczególnych lig czy dyscyplin, ale czasami można w ich ofercie trafić na surebety, dzięki którym już przed rozpoczęciem meczu wiemy, że nasz typ będzie udany. Wszystko w tym systemie opiera się bowiem na różnicach kursowych pomiędzy zakładami. O tym, ile wygramy, zadecyduje w końcu stawka, którą postawimy. Działa to na bardzo prostych zasadach, ponieważ im więcej pieniędzy obstawimy, tym więcej zarobimy. W tym momencie nie ryzykujemy utraty swoich pieniędzy, jednakże takie zakłady nie będą w ofertach legalnych bukmacherów pojawiać się za często, dlatego też powinniśmy zawsze powinniśmy sprawdzać ofertę bardzo dokładnie, odwiedzając bukmacherskie witryny internetowe.

Co jeszcze brać pod uwagę wybierając bukmachera?

Przede wszystkim ilość opcji, dzięki którym można wpłacać i wypłacać gotówkę na swoje konto. To nie tylko przelewy bankowe. Często ludzie wybierają również karty płatnicze. Dobry bukmacher internetowy to szeroka oferta zakładów. Można wybierać spośród popularnych i mniej popularnych dyscyplin. Na zawodników czekają także atrakcyjne promocje. Już na samym starcie można otrzymać spory bonus powitalny. W dobrym bukmacherze to jednak dopiero początek.

Korzystanie z usług więcej niż jednego bukmachera

Jest to dobry sposób na to, aby zgarnąć więcej darmowych bonusów bukmacherskich dla siebie. ,,Gdzie tu logika?” – zapytacie. Otóż w tym szaleństwie jednak jakaś musi być, ponieważ nie mówimy tu o tym, aby rejestrować się u każdego, legalnego bukmachera (aktualnie na Polskim rynku jest ich szesnastu) – ale u trzech najlepszych, zaraz po naszym głównym wyborze. To zapewni nam trzykrotnie więcej bonusów do obstawiania, poza tym pamiętajmy o tym, że różne firmy bukmacherskie – mają różne wybory dyscyplin sportowych, także jeśli będziemy chcieli zacząć obstawiać jakąś niszową dyscyplinę – to mamy potencjalnie większą szansę na to, że znajdzie się firma bukmacherska oferująca takowy zakład.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce powinien graczom oferować bardzo atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button