,,Kto będzie nowym papieżem” – czyli o zakładach specjalnych słów kilka

Zakłady specjalne to dość ciekawy oraz często kontrowersyjny temat, z racji tego że pod nazwą ,,zakłady specjalne” bukmacherzy zazwyczaj oferują dość nietypowe zakłady, na przykład ostatnim ,,krzykiem” bukmacherskiej mody był ,,atak na strefę 51” w Stanach Zjednoczonych, które było tak naprawdę żartem który wyrwał się z pod kontroli. Obstawiać można było ilość uczestników tego przedsięwzięcia i możemy tu powiedzieć że często były to typy mocno przesadzone.

,,Kto będzie nowym papieżem” – czyli o zakładach specjalnych słów kilka

Czym tak naprawdę są zakłady specjalne?

Tak jak już wyżej wspominaliśmy – zakłady specjalne to zakłady przygotowane na jakąś wyjątkową okazję, na przykład jak wyżej wspomniany ,,rajd na strefę 51”.  Jeśli chodzi zaś o przygotowywanie takich zakładów przez bukmachera to głównie zależy to o popularność danego wydarzenia społecznego. Tak naprawdę zakłady specjalne mogłyby się nazywać zakładami socjalnymi, z racji tego że większość z nich jest właśnie na takowe oferowana.

Ciekawe (ostatnimi czasy) specjalne zakłady bukmacherskie?

Jednym z najciekawszych (według nas) zakładów specjalnych u bukmacherów ostatnimi czasy na pewno był zakład ,,kto wygra wybory na 45. Prezydenta Stanów Zjednoczonych”. Oczywiście zakłady szły albo na Hillary Clinton, albo na Donalda J. Trumpa. Jeśli chodzi o samą kampanię, to tak naprawdę ani z lewej strony (lewica amerykańska) ani z prawej (republikanie). Co śmieszne to oczywiście było więcej kandydatów, niż tylko wyżej wymieniona dwójka, ale tak naprawdę każdy wiedział że takie osobowości jak Ted Cruz mają nie mają jakiegoś większego rozgłosu jeśli chodzi o ten naród. Niektórzy nawet robili sobie z niego żarty, że to właśnie on jest ,,Zodiac killerem”.

No ale wracając do tematu, wyścig tych dwóch osób po głosy narodu amerykańskiego oglądało naprawdę sporo osób, w tym również i nawet ludzie z Europy czy Azji. Również i giełdy papierów wartościowych po zamierały, z racji tego że takie wydarzenia mają również duże odbicie ekonomiczne jeśli chodzi o tą kategorię rynku. W momencie kiedy Donald J. Trump został 45 prezydentem Stanów Zjednoczonych, można było usłyszeć huk. Czego huk? A no pękających ego zwolenników lewicy. Powstawały zamieszki w stanach gdzie Hillary wygrała większość głosów, ale i tak zaprzysiężenie Donalda Trumpa na 45 prezydenta się odbyło pomyślnie. Ubawiliśmy się przy tym po pachy, ale wróćmy do tematu.

Kto zostanie nowym papieżem?

To chyba jedyny zakład specjalny, proponowany przez firmy bukmacherskie, który jesteśmy pewni że będzie się pojawiał, dopóki kościół katolicki będzie miał taką a nie inną pozycję w Europie. Ostatnio, nikt tak naprawdę nie spodziewał się abdykacji Benedykta XVI, ani również i wyniesienia Franciszka I do rangi papieża, z racji tego że papież z poza Europy to chyba jedyny taki przypadek (w swoim rodzaju) w historii kościoła. Nie mówiąc już o tym, że wiele osób uważa Franciszka za ,,fałszywego papieża” z racji poglądów jakie głosi – lecz my nie zamierzamy się na tym skupiać, polityka to nie nasza działka.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce powinien graczom oferować bardzo atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button