Najlepsi bukmacherzy w Polsce – Firma Betfan coraz lepsza?

Generalnie nie brakuje chętnych na założenia konta bukmacherskiego. Jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia. W tym okresie będziesz miał nieco więcej wolnego czasu? W takim razie możesz zarobić trochę dodatkowej gotówki. By to jednak było w istocie możliwe, warto zdecydować się na porządne podmioty hazardowe. Kogo wybrać natomiast w pierwszej kolejności?

Dlaczego warto posiadać konto w Betfan?

Sporo Polaków od razu decyduje się na zakłady bukmacherskie betfan. Dlaczego jednak ta właśnie firma bukmacherska jest tak popularna? Warto generalnie zwrócić uwagę na minimum kilka czynników. Przede wszystkim ten podmiot hazardowy jest legalny. Nie musisz się w ogóle obawiać o ten właśnie aspekt. W końcu są rozmaite fakty, które sugerują, że nie trzeba mieć żadnych wątpliwości. M.in. na stronie tej firmy hazardowej są informacje, że wszystko odbywa się zgodnie z przepisami Ustawy Hazardowej. A jak zarejestrujesz się w tym buku, to będziesz zadowolony. Możesz bowiem np. uzyskać dostęp do cashbacku do 600 PLN.

Jakie są tutaj najważniejsze warunki tej promocji? Trzeba założyć konto. W czasie wykonywania tego zadania każdy nowy Klient może wpisać kod promocyjny. Jeśli to zrobi, to czeka na niego wspaniała atrakcja w postaci tego właśnie bonusu. Warto zaznaczyć, że możesz wpłacić minimalnie nawet tylko 50 PLN. Wówczas promocja będzie nieco mniej okazała. Wszak wtedy zapewnisz sobie cashback do 50 PLN.

Co jeszcze oferuje ta firma bukmacherska?

Na pewno Betfan nie jest przypadkowo tak bardzo lubianym podmiotem hazardowym. Warto dodać, że ta firma bukmacherska zapewnia także wiele innych promocji. To m.in. zakład bez ryzyka w kwocie 70 PLN. Aby z niego skorzystać, warto w czasie rejestrowania konta wpisać kod „SPORTBETFAN”. Dodatkowo na nowych Klientów czeka promocja 100% do 1000 PLN. O co tutaj dokładnie chodzi? Jeśli zdecydujesz się na kolejną wpłatę, to możesz liczyć na jej podwojenie. Aż do 1000 PLN. Z kolei minimalna suma depozytu to dokładnie 100 PLN. Jeśli wykonasz ten krok, to wówczas na Twoim koncie będą łącznie dwie stówki.

STS

W jakim jeszcze bukmacherze się zarejestrować? STS to prawdziwa legenda w tej właśnie branży. Wszak ta firma bukmacherska działa od 1997 roku. Początkowo ten podmiot hazardowy oferował tylko zakłady w lokalach naziemnych. A dzisiaj możesz obstawiać także m.in. przez internet. Jeśli zdecydujesz się na założenie konta, to będziesz finalnie zadowolony. Wszak ta opisywana dzisiaj firma bukmacherska zapewnia świetne bonusy. Jedna z promocji… nie wymaga nawet żadnych inwestycji. Musisz tylko wpisać w czasie zakładania konta kod promocyjny „PEWNE25”. Wówczas zainkasujesz bonus bez depozytu w kwocie 25 PLN. To jednak tutaj nie wszystko. W końcu STS gwarantuje dla nowych użytkowników także podwojenie depozytu. Aż do 1200 PLN. Jakie są warunki związane z obrotem tym bonusem? Każda osoba musi zagrać za trzykrotność otrzymanej sumy po minimalnych kursach, które powinny wynosić 1,91. Warto dodać, że do obrotu w bukmacherze STS są zaliczane tylko wygrane kupony.

Bukmacher

Oferta darmowych promocji i bonusów bez depozytów. Spis legalnych bukmacherów działający w Polsce na podstawie zezwoleń Ministra Finansów.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button