Obstawianie boksu – jak to robić poprawnie?

Żeby wygrywać w zakładach na boks musisz wiedzieć, co robisz – oznacza to, że najlepiej jest mieć wiedzę, doświadczenie oraz głębszą znajomość samego boksu. Jeśli to czytasz, to prawdopodobnie tak nie jest, dlatego też dziś przedstawimy ci, co warto jest wiedzieć – jeśli chcesz obstawiać boks na zakładach bukmacherskich!

Obstawianie boksu – jak to robić poprawnie?

Zacznij od poznania zasad w boksie

Jak w przypadku każdego sportu, pierwszym krokiem w nauce obstawiania jest poznanie zasad boksu i dostępnych zakładów. Większość meczów bokserskich, na które można obstawiać u bukmacherów, to spotkania profesjonalne, chociaż są też inne kategorie, ale teraz skupmy się na tym, jak ustala się wynik w zawodach bokserskich. Otóż wynik walki może zostać ustalony na następujące sposoby : Nokaut (KO), Nokaut techniczny (TKO), Decyzja techniczna (TD), Dyskwalifikacja (DQ), Decyzja sędzi. Naturalnie są to podstawowe reguły, ponieważ czasami sytuacja robi się skomplikowana, ale o to nie będziemy się rozbijać w tym poradniku bukmacherskim. Przejdźmy jednak dalej!

promocja bukmacherska bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Udane obstawianie boksu wymaga analizy bukmacherskiej

W końcu każdy wojownik ,,ringu” jest inny i ma różne opcje na to, aby zabrać się do walki – w zależności od kategorii wagowej, swojego rozmiaru i stylu walki. Dlatego też twoim zadaniem, oprócz wykonywania analizy porównawczej, polega na zapoznaniu się z przygotowaniem walczących przed konfrontacją. W końcu w czasie treningów wiele się zmienia, a ocena siły i kondycji przed walką może dostarczyć wielu informacji, pozwalających wygrywać częściej z bukmacherem.

Pamiętaj, że wygrana zależy od kilku czynników

W przypadku boksu forma walki jest drugorzędnym parametrem decydującym o zwycięstwie. Wyjątkowa wydajność boksera niekoniecznie oznacza, że jest on najlepszy. Podobnie porażka nie musi oznaczać, że taki zawodnik został wyeliminowany z tej ligi. Pamiętaj jednak o tym, że na podstawie samych wyników spotkań danego zawodnika możesz jedynie określić mocne i słabe strony danego zawodnika, ale tylko w wypadku tej samej kategorii wagowej, co on.

Obstawiając boks, ważne jest, aby skupić się tylko na walce, a nie wydarzeniach towarzyszących walce. Nie przejmuj się tym, co piszą na forach bukmacherskich o potencjalnym wyniku. Twoja analiza na pewno pozwoli ci na wyciąganie własnych wniosków. W końcu możesz wygrywać częściej, zwracając uwagę na szczegóły, które przeoczyli eksperci, więc czasami najlepiej jest podejść do tego wszystkiego z tak zwaną ,,chłodną głową” i dopiero wtedy myśleć o obstawianiu zakładów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Fora bukmacherskie

Naturalnie fora bukmacherskie są bardzo przydatne, przy prowadzeniu analizy zakładów bukmacherskich, ale mimo wszystko należy uważać, aby za bardzo się nie zagłębiać w opinie ,,znawców” – bo w końcu sama analiza ma być nasza, oraz tylko ty za nią odpowiadasz, więc pamiętaj – jeśli chcesz, aby coś było zrobione dobrze, to musisz to zrobić samemu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce powinien graczom oferować bardzo atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button