Obstawianie boksu u bukmachera

Typowanie wyników na boks to jedna z najbardziej ,,męskich” rzeczy jaką facet może zrobić. No ale oczywiście, jeśli postawi pieniądze na danego zawodnika, a nie wygra – to prawdopodobnie może zostać zbłaźniony przez swoich rówieśników, nieprawdaż? Dlatego – aby uniknąć takiego przykrego procederu – mamy ten poradnik specjalnie dla was!

Obstawianie boksu u bukmachera

Jeśli chcesz obstawiać boks – pomyśl o informacjach które będą ci do tego potrzebne

Przede wszystkim – do tego czy nasze typy na boks będą udane czy też nie, potrzebujemy odpowiedniej wiedzy na ten temat (doświadczenie w typowaniu innych sportów również nam się przyda). Najlepszym sposobem na uzyskanie brakującej wiedzy jest przeglądanie for bukmacherskich, bądź oglądanie samych starć początkowo bez obstawiania – (,,rematch” Logana Paula vs KSI – możemy sporo się dowiedzieć z samej analizy sportowej tego spotkania, jednakże nikt nie przewidział przecież, że troje sędziów wyda inny wynik – no ale to jest już średnio ważne, ponieważ starcie to wygrał KSI – no ale wróćmy do tematu).

Jak już wcześniej wspominaliśmy – analizowanie danego spotkania krok po kroku, aby zrozumieć mechanikę i taktykę działania naszych przyszłych faworytów to świetny sposób na to, aby móc w przyszłości trafniej przewidywać wyniki danych spotkań. Następnym krokiem, po zdobyciu wiedzy i odrobiny doświadczenia – jest obstawienie zakładu. Jednakże to nie jest jedyna rzecz – na jaką powinniśmy zwrócić uwagę.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Nasz faworyt – też jest człowiekiem

Zanim jeszcze obstawimy nasz pierwszy typ na danego boksera (tak, wiemy że was tym męczymy, no ale niestety – jeśli chcecie wygrać z bukmacherem – to musicie włożyć w to czas, serce oraz swoje umiejętności) – to musimy wziąć pod uwagę to, jak spisywał się nasz faworyt w poprzednich walkach które były transmitowane na żywo, oraz jak reaguje na spotkania o wysokim prestiżu.

Przykładem może być tutaj znowu walka KSI vs Logan Paul 2 –  z racji tego że poprzednim razem KSI nie był zadowolony z tego, że walka zakończyła się remisem – dlatego też, miał większą motywację do tego, aby ,,skopać 4 litery” Loganowi. No ale wróćmy jednak do tematu. Kolejną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę, jest to, co się działo się z naszym ulubionym zawodnikiem w czasie przygotowań do walki. Na przykład, czy trenował przez cały zeszły miesiąc przed swoim wielkim dniem? Śledzenie ich poczynań może wpłynąć na to, czy obstawimy trafnie nasz następny zakład, czy też nie, dlatego warto też się tym aspektem zająć.

Nie ignoruj informacji z mediów społecznościowych!

Bardzo ważnym źródłem informacji o zawodnikach są media społecznościowe. Śledzenie profili bokserów, jak również stron wydarzeń (np. zbliżającej się gali bokserskiej) często to dostarcza odpowiednich newsów, które należy uwzględnić podczas naszego typowania. Oprócz tego – choć raczej nie jest to zbytnio wskazane, jest możliwość próby kontaktu z ludźmi z otoczenia takowego boksera – chociaż do tego trzeba mieć odpowiednią pozycję społeczną, aby takowa propozycja w ogóle była brana pod uwagę.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce powinien graczom oferować bardzo atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button