Obstawianie sportu w wakacje – jak to robić?

Typowanie zakładów sportowych nie jest łatwym zadaniem. Niestety, aby zarabiać na bukmacherce, trzeba być o wiele sprytniejszym od bukmachera. Jak więc to zrobić? Jak sprawić, aby wygrywać z bukmacherem w czasie urlopu?

Obstawianie sportu w wakacje – jak to robić?

Wybierz bukmachera

Legalni bukmacherzy oprócz tego iż ,,opłacają” (gracze otrzymują dodatek do wygranej aby odpowiednio zrekompensować sumę którą powinni zapłacić w odpowiednim podatku od gier losowych), to na dodatek zapewniają pełną legalność takich zakładów, dodatkowo zabezpieczając nasze dane przed wykradnięciem ich i sprzedaniem osobom bądź firmom które mogą zrobić z nich jakiś kryminalny użytek. Grając u legalnego bukmachera, nie powinniśmy dostać żadnej kary finansowej. Jeśli chodzi zaś o grę u nielegalnego bukmachera, to już jest nieco inaczej, z racji tego że możemy otrzymać naprawdę sporą karę, (nawet do 120 stawek dziennych) z racji nie odprowadzenia podatku od wygranej sumy. Łatwo można sobie to zobrazować, wystarczy że powiemy tutaj o sprawie, kiedy pewien Pan pewnego dnia otworzył drzwi swojego mieszkania, a tam ujrzał kilku funkcjonariuszy, którzy wręczyli mu wezwanie na rozprawę. Niezbyt przyjemna perspektywa, prawda?

promocja bukmacherska bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Każda legalna firma bukmacherska posiada odpowiednią licencję na obrót zakładami wzajemnymi. Firma, która chce uzyskać takowe pozwolenie musi być spółką, która musi mieć również określoną ilość kapitału na start (zabezpieczenie finansowe) – o wielkości minimum 800 tysięcy złotych (po raz kolejny, jest to minimum, aby oferować zakłady nie tylko w internecie, ale też na przykład w bukmacherskich punktach stacjonarnych, to firma taka musi posiadać o wiele więcej pieniędzy) a poza tym firma MUSI być zarejestrowana w Polsce, oraz również rozliczać w Polsce. Na ten moment w naszym kraju mamy około 18 legalnych firm bukmacherskich.

Poznaj podstawy obstawiania

Każdy, kto choć w małym stopniu interesuje się zakładami bukmacherskimi wie, że największą szansę na wygraną mają obstawiając zakłady pojedyncze, ponieważ jest to, przy wybranych rodzajach zakładów – od 33% aż do 50% prawdopodobieństwa na zwycięstwo. Większość typów jest właśnie oferowana na zakłady pojedyncze, dlatego też powinniśmy sprawdzać tą kategorię, i decydować się na te rodzaje kuponów bukmacherskich, które mają tak odpowiednio wysoką szansę na wygraną, z racji tego iż nawet jeśli nie znajdziemy pewnego typu, to i tak będziemy mieli całkiem sporą szansę na to, aby wygrać, czyż nie? Przy zakładach akumulowanych szansa na zwycięstwo jest statystycznie tak mała, że nawet szkoda o niej pisać.

Planuj!

Jeśli chcemy wygrywać z bukmacherem na zakładach sportowych, musimy posiadać odpowiedni plan, inaczej, nie mamy co liczyć na zarabianie na tym pieniędzy. Jeżeli chcemy osiągnąć sukces – to musimy się odpowiednio do tego przygotować, planując nasze następne typy. Najlepiej jest pomyśleć o tym, jak chcemy obstawiać, co chcemy obstawiać, a następnie skonsultować to ze swoimi znajomymi (o ile takowych znajomych posiadamy).


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce powinien graczom oferować bardzo atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button