Oferta bukmacherska STS – recenzja

STS jest uznawany za jednego z najlepszych bukmacherów w Polsce, dlatego też od samego początku uzyskania nowej licencji Polskiego Ministerstwa Finansów stara się dedykować jak największą ilość usług i stale poszerzać swoją ofertę, co tylko stawia typerów w lepszej pozycji.

Oferta bukmacherska STS – recenzja

Legalny bukmacher STS

Star-Typ-Sport (w skrócie STS) działa w sieci od 2012 roku, chociaż powinniśmy wiedzieć o tym że strona internetowa tego bukmachera była dostępna już wcześniej i pozwalała na sprawdzanie aktualnej oferty bukmacherskiej STS łącznie z kursami.

Obecnie ma największy udział w polskim rynku – nie tylko dzieje się tak ze względu na przywiązanie graczy do marki, ale również przez naprawdę pokaźną ofertę zakładów, jakie można znaleźć na stronie opisywanego legalnego w Polsce bukmachera STS. Chyba nikt nie będzie zdziwiony, jeśli napiszemy, że to marka STS jest najczęściej kojarzona z bukmacherką przez osoby, które mają niewiele wspólnego z tą branżą. Mowa w końcu o najpopularniejszej firmie bukmacherskiej w naszym kraju.

bukmacher betclic nowy bonus 2020
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus 550 PLN

Rodzaje zakładów które możemy znaleźć u STS

Legalny bukmacher STS umożliwia swoim graczom na obstawianie kuponów online z tych samych dyscyplin, co w przypadku jego punktów naziemnych, nie ma więc mowy o tym, by oferta internetowa była w jakikolwiek sposób okrojona bądź negatywnie odbiegała od tego, co można znaleźć w oddziałach bukmachera na terenie całego kraju. U STS mamy trzy podstawowe rodzaje kuponów, które dzielą się na dodatkowe, zazwyczaj związane z różnego rodzaju akcjami promocyjnymi i nie tylko. Jeśli chodzi o rodzaje kuponów jakie możemy obstawiać u STS, to są to :

  • SOLO – najbardziej podstawowy zakład dostępny w ofercie. Stawiamy w nim tylko jedno spotkanie i cała wygrana zależy od powodzenia pojedynczego zdarzenia.
  • AKO – tak zwane “taśmy”, ale wszystkie postawione przez nas kupony zawierające od 2 do 100 spotkań. Aby wygrać, trzeba trafić każde ze zdarzeń, jakie zostały przez nas zagrane.
  • Kupon Bezpieczny – to kupon AKO, w którym można nie trafić jednego meczu, a i tak zdobywa się pieniądze. Aby go postawić, musisz zagrać na mecze z kursem wynoszącym co najmniej 2.00, natomiast kurs ogólny całego zakładu musi wynosić co najmniej 175.
  • Kupony z ,,grupy P” – jest to pewien rodzaj kuponu MAXIKOMBI. Różnica polega na tym, iż w nim zawieramy jeszcze dodatkową grupę, to jest P
  • MAXIKOMBI – to tak zwane zakłady systemowe STS. Pozwala nam podzielić kupon na grupy od A do M, dzięki czemu możemy popełnić nawet 12 błędów, a i tak zostanie przyznana nam pewna wygrana. W takim kuponie także można zawrzeć od 2 do aż 100 pozycji!

Pełna lista dyscyplin które możemy obstawiać u STS

– Piłka Nożna

– Tenis

– Hokej na Lodzie

– Siatkówka

– Koszykówka

– Piłka Ręczna

– Żużel

– Skoki Narciarskie

– Badminton

– Bandy

– Baseball

– Biathlon

– Biegi Narciarskie

– Boks

– Bowls

– Darts

– Esport

– Futbol Amerykański

– Futbol Australijski

– Futsal

– Kolarstwo

– Kombinacja Norweska

– Krykiet

– Piłka Wodna

– Rajdy

– Rozrywka

– Rugby

– Snooker

– Sporty Walki (w tym KSW)

– Tenis Stołowy

-Unihokej

-Zakłady Specjalne (polityka, programy TV itp.)


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce powinien graczom oferować bardzo atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button