Podstawy gry u bukmachera

Jeśli chcemy zacząć grę u bukmachera dobrym pomysłem byłoby zapoznanie się z paroma istotnymi kwestiami odnośnie gry na zakładach bukmacherskich. Jakich błędów unikać i na co zwrócić uwagę podczas gry? Odpowiedzi uzyskacie poniżej! Zapraszamy.

Podstawy gry u bukmachera

Bukmacher z legalną licencją

Na samym początku swojej przygody z zakładami bukmacherskimi jest wybór odpowiedniego legalnego bukmachera. To od tego zależy czy twoje zakłady będą udane, czy będziesz miał możliwość grania na sportach które Cię interesują oraz że twoje bonusy bukmacherskie są na satysfakcjonującym Cię poziomie. Oczywiście wybór musi trafić na legalnego bukmachera, ponieważ gra u innych może kończyć się nie dobrze dla gracza. Mowa tutaj o dużych karach finansowych. Z pewnością nie chciałbyś zapłacić paru tysięcy złotych fiskusowi, dlatego twój wybór powinien być oczywisty. Nielegalni bukmacherzy mogą Cię jedynie oszukać i sprzedać dane osobom którym byś z pewnością nie podał swoich prywatnych danych.

sts bez depozytu online
sts bez depozytu online

Zakłady pojedyncze

Granie u bukmachera zacznij od gry na zakładach pojedynczych. Są one bardzo przydatne do nabywania wiedzy i doświadczenia, a przy tym nie będziesz w stanie przegrać dużo, a nawet z początku będziesz miał szansę na wygraną. Są to zakłady idealne dla nowych graczy. Nigdy nie zaczynaj, ani z początku nie graj na zakładach akumulowanych, są to zakłady fakt dające większą wygraną, lecz szansę na wygranie w tych zakładach jest bardzo małe, wręcz byśmy powiedzieli zerowe, ponieważ na jeden zakład przypada kilka innych typów. Także jeśli nie chcesz oddawać swoich pieniędzy za darmo bukmacherowi to omijaj tego typu zakłady szerokim łukiem. Więc pamiętaj, jeśli zaczynasz swoją grę to zdecydowanie przez początkowy okres gry powinieneś wybierać tylko takie zakłady.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jedna dyscyplina

Obstawianie na jedną dyscyplinę sportu jest bardzo ważne, gdyż grając na wielu jednocześnie w dodatku nie znając się na nich możesz doprowadzić do ciągłych przegranych i utraty większego zapasu gotówki. Jest to spowodowane chęcią większej wygranej, lecz takie myślenie jest złudne, ponieważ nie ma szans większych aby obstawić dobrze zakład nie znając się na innych dyscyplinach sportowych. Gdy tak robisz możesz jedynie liczyć na swoje szczęście lub inne cuda które możliwe, że wiszą nad tobą. Natomiast jeśli chcesz mieć pewne wygrane i nie łudzić się czy wygramy czy przegramy to najlepszym rozwiązaniem jest granie tylko i wyłącznie na sportach które my znamy i które lubimy, a dodatkowym atutem będzie uprawianie tego sportu w życiu prywatnym.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce powinien graczom oferować bardzo atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button