Poradnik bukmacherski 2021 – Czyli jak obstawić swój pierwszy zakład!

Dla wielu graczy pierwszy zakład to moment, w którym ekscytują się najbardziej. Niestety w większości przypadków takie zakłady zwykle kończą się niepowodzeniem. Jak więc postawić swój pierwszy zakład, aby wygrać? O tym dowiesz się już za chwilę!

Poradnik bukmacherski 2021 – Czyli jak obstawić swój pierwszy zakład!

Podstawy obstawiania

Zalecamy rozpoczynanie gry od popularnych ,,singli” – czyli zakładów pojedynczych. Dlaczego lepiej zacząć w ten sposób? Aby łatwiej było ci wygrać. Oczywiście nie ma to nic wspólnego z umieszczeniem wszystkich naszych pieniędzy w jednym kuponie. Najlepiej rozbić go na kilka mniejszych części, co również minimalizuje ryzyko stracenia całej kasy. W przypadku pierwszego kuponu należy również pamiętać o kilku rzeczach, takich jak promocje bukmacherskie. Niektórzy bukmacherzy udostępniają dobre promocje, które mogą ci pomóc wygrywać po prostu więcej. W przypadku straty większość środków zostanie ci zwrócona. Warto jednak zapoznać się z tego typu zasadami obstawiania, aby twój pierwszy zakład był opłacalny.

Bonus bukmacherski STS
Bonus bukmacherski STS

Kilka słów o bonusach na start

Warto wiedzieć, że bonusy na start działają według pewnych zasad. Zwykle chodzi o obstawianie wydarzeń z określonym minimalnym kursem, więc grając u buka, spróbuj wybrać te wydarzenia, które łatwo według ciebie wygrać. Warto również zapoznać się z innymi rodzajami zakładów sportowych. Na przykład 1×2 to klasyczny sposób obstawiania, w tym przypadku możemy przewidzieć zwycięzcę lub remis wydarzenia. Jest to stosunkowo proste, dlatego gracze często wybierają tę opcję. Zalecamy jednak sprawdzenie wysokich stawek, które czasami mogą być bardziej atrakcyjne. Oczywiście są dwie pułapki, których należy unikać: zakłady, których nie przeanalizowaliśmy i zakłady sportowe, o których jeszcze nic nie wiesz.

Zdobądź jak najwięcej informacji

Cóż, nauka grania na zakładach sportowych może być trudnym zadaniem, ponieważ na początku nie wiesz, czy w ogóle możesz wygrać, prawda? Dlatego fora bukmacherskie, które warto odwiedzić, zwykle zawierają wiele wiedzy. Oczywiście wyszukiwanie poradników w Internecie jest również dobrym pomysłem, ale znowu musisz wiedzieć, które informacje są przydatne, a które nie. Dlatego jeśli na początku nie możesz odróżnić prawdziwego ,,newsa” od podróbek, nie zdziw się, bo w końcu, jeśli nie masz odpowiedniej wiedzy, trudno będzie je rozróżnić – dlatego też trzymaj się for bukmacherskich i z czasem na pewno zdobędziesz odpowiednią wiedzę, aby to rozróżnić.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Chcesz się bawić – czy zarabiać?

Oczywiście przed postawieniem zakładu warto się zastanowić – czy chcesz się zabawić, czy postawić na zarabianie pieniędzy. Jeśli wybierzesz pierwszą opcję, nie spodziewaj się, że zarobisz pieniądze. Jeśli wybierzesz drugą opcję, będziesz musiał poświęcić dużo czasu na analizę spotkania. To zależy od tego, której metody użyjesz – w końcu nie możesz wybrać obu naraz.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce powinien graczom oferować bardzo atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button