Poradnik bukmacherski – czyli jak grać u buka online

Każdy chciałby wiedzieć, jak gra się na zakładach – jednakże z drugiej strony wymaga to naprawdę wiele poświęcenia, oraz traktowania zakładów (niestety) jako drugiej pracy. Dlatego też dziś przedstawimy ci najlepsze porady odnośnie tego, jak grać u bukmachera – I wygrywać!

Poradnik bukmacherski – czyli jak grać u buka online

Sporty niszowe

Mimo że pandemia koronawirusa mocno uderzyła w świat sportu, to I tak wiele dyscyplin sportowych wciąż odbywa się na świecie, więc na spokojnie będziesz je mógł obstawiać. Jednakże z drugiej strony, zapewne zastanawiasz się, co mają sporty niszowe do wygrywania na zakładach sportowych? Otóż już tłumaczymy – to polega mniej więcej na tym, że z racji tego że sporty niszowe są o wiele mniej popularne, aniżeli takie zakłady na piłkę nożną – to naturalnie specjaliści, którzy zostali przydzieleni do tych sportów mają o wiele niższy budżet, oraz są gorzej do tego przystosowani, aby trafnie przewidzieć wynik. Naturalnie z drugiej strony mamy ciebie, który nic nie wie o jakichś sportach niszowych, prawda? Dlatego też twoim zadaniem teraz będzie dowiedzenie się jak najwięcej na dany temat, żebyś lepiej przewidział wynik danego zakładu.

promocja bukmacherska bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Promocje bukmacherskie

Nie da się ukryć, że ciężko jest nie zauważyć tych wszystkich bonusów I promocji bukmacherskich jakie oferują bukmacherzy – w końcu prawie na wszystkich stronach związanych z zakładami są reklamy o bonusach od bukmacherów, jednakże z drugiej strony trzeba wziąć pod uwagę to, że bonus ma cię zachęcić do wydania pieniędzy, ale czy już uda ci się później go wypłacić z konta to już nie leży w interesie bukmachera. Dlatego też przed tym, jak wykorzystasz jakiś kod promocyjny bądź inny link, przeczytaj regulamin. Nierzadko bukmacherzy właśnie tam piszą o tym, że aby wypłacić bonus, musisz zapewne obrócić nim kilkakrotnie, po kursach, które zazwyczaj nigdy byś nawet nie obstawił. Dlatego też nie daj się wciągnąć w lep marketingu, I zawsze sprawdzaj, czy na pewno warto jest wykorzystać dany bonus. Standardowa reguła, jaką powinieneś przyjąć to ta, że im bardziej popularny bonus wśród graczy, tym łatwiej go będzie wykorzystać, ale dzięki temu szybciej on również zniknie z rynku.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Pamiętaj o tym, żeby każdy twój zakład był jak najbardziej opłacalny

Mimo iż bukmacher pisze o tym przy każdym postawieniu kuponu, to niewielu graczy zdaje sobie sprawę z tego, że państwo od każdego zakładu bierze 12%. Do tego jeszcze trzeba doliczyć marżę bukmacherską, która wynosi od 1-20% – w zależności od bukmachera. Dlatego też, jeśli chcesz obstawiać bukmacherskie, I przy okazji coś zarobić, to nie powinieneś obstawiać zakładów, na których ledwo się odbijesz z tego, co postawiłeś. Naturalnie bukmacherzy oferują takie promocje jak zakłady bez podatku, jednakże z reguły bardzo ciężko jest wygrać tego typu zakłady.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce powinien graczom oferować bardzo atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button