Promocje bukmacherskie i kody bonusowe za darmo

Ostatnimi czasy coraz powszechniejszą formą reklamy stają się kody bonusowe, które bukmacherzy przyznają zarówno stałym, jak i nowym graczom. Przemawia za nimi prostota ich użycia oraz duże korzyści, które oferują. Te dwie cechy definiują ten rodzaj promocji.

kody bonusowe do bukmacherów
Gdzie można znaleźć darmowe promocje bukmacherskie i kody bonusowe?

Czym są kody bonusowe?

Są to kody, które służą do przyznawania graczom różnorodnych dodatków, takich jak na przykład bezpieczny zakład, sprawiający, że nawet w przypadku przegranej, odzyskamy swoje pieniądze, darmowe freebety, czyli darmowe zakłady czy też bonusy do depozytu, które sprawiają, że wygrana jest na przykład podwajana.

Przed skorzystaniem jednak z takich ofert, warto zapoznać się z regulaminem, który dołączony jest do danego kodu. Zawiera on informacje o tym, jak można uruchomić daną promocję czy też jak wykorzystać otrzymane bonusy w pełni. Warto czytać tego typu regulaminy, ponieważ często bonus wymaga na przykład wpłacić odpowiednio wysoki depozyt lub spełniać określone warunki, by wygrane z niego pieniądze zostały nam wypłacone.

Takim kodem przeważnie jest ciąg znaków, czasami samych liter lub cyfr, a czasami ich pomieszanie. Powinien być on wprowadzany w przeznaczone do tego miejsce na stronie internetowej danego bukmachera. W przypadku kodów, które są bonusami powitalnymi dla nowych klientów, najczęściej jest to odpowiednie pole już podczas rejestracji, znajdujące się na samym jej początku.

Czy takie bonusy są legalne?

Dla osób, które są już doświadczone w zakładach to pytanie wydaje się pewnie dziwne. Jednak przez niedawne zmiany przepisów w naszym kraju niektórzy nie czują się pewnie korzystając z takich kodów. Uspokajamy jednak te osoby. Wszelakie kody bonusowe czy konkursy są całkowicie legalne.

Mowa oczywiście o firmach, które mają odpowiednie licencje pozwalające na prowadzenie działalności internetowej w naszym kraju. Sytuacja się jednak zmienia, gdy wykorzystamy tego typu kod w stronie, która tej licencji nie posiada.

sts freebet
Najlepszy freebet w Polsce. STS bonus 27 PLN. Kod: BETONLINE

Gdzie możemy znaleźć kody bonusowe?

Kody z różnymi bonusami bardzo często możemy znaleźć w mediach społecznościowych danych bukmacherom oraz na stronach, które są im poświęcone. Jeśli jesteśmy stałym graczem, kody często będziemy otrzymywać z różnych ważnych wydarzeń sportowych, takich jak EURO czy mundial, bądź nawet naszych urodzin.

Obecnie bukmacher STS prowadzi kampanię promocyjną, w której po wpisaniu kodu promocyjnego BETONLINE otrzymujemy aż 27 PLN bez depozytu.

Możemy je również otrzymywać na e-mail lub w postaci wiadomości SMS. Możemy je też otrzymać na pocieszenie po przegraniu dużej sumy pieniędzy. Ta opcja ma na celu wynagrodzić nam porażkę i zachęcić do dalszej gry, ponieważ bukmacherom zależy im byśmy nadal korzystali z ich usług, nawet po porażce.

Realizacja takiego kodu po jego wprowadzeniu oraz zatwierdzeniu powinna być automatyczna i być wykonana w momencie jego zatwierdzenia. Inaczej jest tylko, gdy regulamin promocji wymaga od nas odpowiednich czynności.

Warto pamiętać, że bonusy są najczęściej aktywne tylko przez jakiś czas, więc warto wykorzystać go nim termin jego ważności minie. Inną istotną rzeczą jest też to, że wiele promocji kończy się nie w momencie upłynięcia terminu, ale gdy skorzysta z danego kodu pewna, określona liczba osób.

Bukmacher

Oferta darmowych promocji i bonusów bez depozytów. Spis legalnych bukmacherów działający w Polsce na podstawie zezwoleń Ministra Finansów.
Back to top button