STS – najciekawszy bukmacher na rynku?

Legalny bukmacher STS to jeden z najciekawszych na rynku, pod kątem nowych graczy bukmacherskich oraz ilości możliwych zakładów u tego bukmachera. Ale czy jest on najciekawszy? Tego właśnie dowiecie się już w naszym artykule!

STS – najciekawszy bukmacher na rynku?

Zanim jednak zaczniemy o STS – jak poznać legalnego bukmachera?

Legalni bukmacherzy – to takie firmy, które wystąpiły i (co bardzo ważne) otrzymały pozwolenie na działalność w Polsce od Ministerstwa ds. Finansów. Tylko firmy bukmacherskie z licencją MF może przyjmować zakłady od graczy z Polski, dlatego powinno być to  dla nas bardzo ważne, czy nasz bukmacher działa w naszym kraju legalnie. W Polsce stale powiększa się ilość firm bukmacherskich, które zdobywają zezwolenie na prowadzenie zakładów w Polsce, dlatego jeśli chcemy obstawiać większą ilość zakładów bukmacherskich ,warto mieć wtedy kilka kont u różnych (ale oczywiście tych legalnych) bukmacherów, aby móc korzystać z najlepszych ofert i kursów.

Czym STS różni się od konkurencji?

STS (a właściwie Star-Typ-Sport) zostało założone w Polsce, w roku 1997 i co ciekawe, siedziba tej firmy mieści się również w Polsce a dokładniej w Katowicach na ulicy Porcelanowej 8. Zabawne jest czasem przesiadywać koło 3 stawów wiedząc, że za jednym z nich znajduje się siedziba jednego z największych, ogólnopolskich bukmacherów.

Ale wracając do tematu, siedziba oraz założenie takowej firmy niestety stanowi zdecydowaną rzadkość na Polskim rynku, ponieważ większa ilość firm bukmacherskich świadczących usługi online jest zarejestrowana poza granicami kraju, co może budzić u wielu ludzi wątpliwości, co do wypłaty swoich wygranych bądź płatności. Wiadomo, lepiej stawiać na swojskie firmy, a nie na niepewne, zagraniczne (choć wiadomo, legalne). Oczywiście oprócz tego, że możemy darzyć STS zaufaniem, to ich oferta również jest bardzo atrakcyjna.

Przegląd witryny bukmacherskiej STS

Witryna legalnej firmy bukmacherskiej STS jest pod każdym kątem bardzo profesjonalna. Na stronie głównej wita nas logo STS, oprócz tego znajdziemy tam wszystkie przydatne nam informacje. Na samej górze, od lewej znajdziemy zakładki dotyczące zakładów bukmacherskich, zakładów live, sportów wirtualnych etc. (nie będziemy was tym zanudzać, przecież możecie wejść na stronę legalnego bukmachera STS i sami się przekonać.

Z lewej strony ekranu widnieje zakładka polecane, dzięki której możemy sprawdzić najnowsze i najciekawsze zakłady. Poniżej mamy kolejną zakładkę o tytule ,,zakłady bukmacherskie”, w której możemy wybrać, jaki rodzaj zakładów chcemy obstawiać. Po prawej stronie mamy czat dla graczy i najważniejsze promocje bukmachera. Z kolei na środku strony widnieje slajder z ciekawymi informacjami dotyczącymi bonusów, kursów, meczów. Poniżej widnieje z kolei tabela z najpopularniejszymi zakładami na żywo oraz najlepszymi zakładami na dany dzień lub weekend. Wydaje się, że jest tego całkiem sporo, czyż nie? Otóż nic mylnego, strona jest przygotowana z myślą o ergonomii oraz wygodzie graczy.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce powinien graczom oferować bardzo atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button