Taśmy – grać czy nie grać?

Taśmy – grać czy nie grać?

Taśmy są bardzo często obstawiane – szczególnie przez osoby początkujące. Później wielu typerów zdaje sobie sprawę, że to mało korzystny model obstawiania, który kończy się zazwyczaj stratami pieniędzy. Dlaczego tak się jednak dzieje? Chcesz dowiedzieć się jakie są najlepsze sposoby na wygrywanie na typach sportowych? W takim razie zapraszamy do naszego najnowszego poradniku!

Czym cechują się taśmy?

Na samym początku typerzy nierzadko grają właśnie taśmy. Rzadko kiedy zdarza się tak, żeby ta taktyka nie została zastosowana w praktyce. Chyba że ktoś ma np. starszego brata, który jest w stanie ostrzec przed tą opcją… Warto wiedzieć, że taśmy składają się z kilku, a przeważnie kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu wydarzeń na jednym kuponie. Generalnie ewentualna wygrana dzięki temu robi piorunujące wrażenie. Nawet za 2 PLN można, przynajmniej w teorii, zainkasować np. kilkadziesiąt tysięcy PLN. Wszystko zależy od finalnej liczby wydarzeń, jak i kursów. Pamiętaj, że mnożą się one przez siebie. Im więcej typów, tym finalna wygrana robi po prostu o wiele większe wrażenie. Dużo osób niestety się na to nabiera… Kto nie chciałby szybko zarobić bardzo dużych pieniędzy? Problem w tym, że to wcale nie jest taka prosta sprawa, jak mogłoby wydawać się na samym początku.

sts bez depozytu online
sts bez depozytu online

Dlaczego nie warto typować taśm?

W zdecydowanej większości przypadków taśmy lądują potem w koszu. Są to przegrane kupony. Pamiętaj, że wystarczy tylko jedno pudło, by taśma nie weszła. A zakładamy, że na początku nie grasz żadnych dodatkowych systemów (chodzi nam o pewniaki i zwykłe wydarzenia). Im więcej wydarzeń, tym większe ryzyko porażki. To jedna z zasad obowiązująca w święcie hazardowym od zawsze. Tutaj nic się nie zmieni. Nawet pomimo upływu lat. Szanse na wejście taśmy składającej się np. z kilkunastu wydarzeń są bardzo małe. Postaramy się to wyjaśnić na przykładzie. Jeśli masz kursy 1,78-1,82, to prawdopodobieństwo triumfu wynosi około 50% (w przypadku singla). Jak to wygląda w przypadku taśmy? Jeśli Twój kurs wynosi np. 10 000, to łatwo obliczyć, jakie są ostateczne wskaźniki procentowe. Matematyka na pewno jest tutaj bezlitosna. Warto jednak dokonać takich obliczeń, by mniej więcej wiedzieć, ile procent szans mamy na wygranie na konkretnej taśmie. Niestety, nie są one zbyt duże. Przez to osoby grające taśmy bardzo często tracą zainwestowane środki. Warto się tego wystrzegać. Jak puścisz taśmę np. raz na kilka miesięcy, to nic się oczywiście nie stanie. Pod żadnym pozorem to nie może być jednak Twoja główna taktyka na ogrywanie firm bukmacherskich.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jaka jest alternatywa?

Na szczęście są inne, bardziej rozsądne sposoby na granie. Warto typować np. single. Jest to tylko jedno wydarzenie na kuponie. Ewentualna wygrana na pewno będzie dużo nisza. Trzeba jednak wyraźnie podkreślić, że jest ona realna do osiągnięcia. A o to w tym wszystkim chodzi w zakładach bukmacherskich. Nie można mieć głowy w chmurach. Trzeba tutaj twardo stąpać po ziemi. Takie podejście sprawi, że możesz liczyć na regularne wygrane. Ewentualnie typuj duble. Są to kupony akumulowane, które składają się z dwóch wydarzeń. Możesz wygrać więcej, a ryzyko porażki nie będzie szczególnie duże.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce powinien graczom oferować bardzo atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button