Totalbet oferta zakładów bukmacherskich

Totalbet to bukmacher, który przebojem wszedł na polski rynek zakładów wzajemnych. Swoją ofertę dla polskich graczy świadczy on od początku 2018 roku w punktach stacjonarnych, zaś od lipca za pośrednictwem internetu. Jest on częścią dużego konsorcjum pod nazwą Grupa Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, która zarządza wieloma znanymi markami takimi jak Super Express, Eska czy Nowa TV. Dzięki temu Totalbet ma duże możliwości w zakresie oferowanych przez siebie usług. Wszyscy fani zakładów bukmacherskich mogą być usatysfakcjonowani, ponieważ Totalbet potencjalnych graczy kusi naprawdę bardzo ciekawymi akcjami bonusowymi. Ile ich jest i na czym polegają? Na to pytanie odpowiemy w poniższym artykule. Zapraszamy serdecznie do lektury!

totalbet polski bukmacher
Oferta zakładów bukmacherskich w Totalbet

Strona internetowa bukmachera Totalbet

Strona bukmachera Totalbet jest wykonana naprawdę przyzwoicie. Łatwo można zaobserwować, że pracowali nad nią doświadczeni ludzie, którzy wiedzą, czego na witrynie bukmachera poszukują typerzy. Wśród jej zalet można wymienić jej wysoką przejrzystość oraz czytelność zgromadzonych tam informacji.

Bez żadnych problemów można dowiedzieć się więcej na temat oferowanych dyscyplin, promocji, aplikacji, kodów bonusowych itd. Słowem, wszystko, czego potrzebuje każdy gracz zakładów bukmacherskich. Totalbet skorzystał z doświadczeń, jakie mieli inni bukmacherzy jak Totolotek – nie popełnił ich błędów, dzięki czemu jego strona jest naprawdę dobra. Tak trzymać!

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak korzystać z aplikacji mobilnej Totalbet?

Totalbet przygotował również aplikację mobilną, z której mogą korzystać posiadacze urządzeń opartych na systemie Android. Pobraliśmy ją – na pierwszy rzut oka można zauważyć, że działa ona naprawdę dobrze. Nie zacina się, a dostęp do informacji jest naprawdę łatwy.

Na smartfonie i tablecie można przeglądać informacje na temat dokładnej oferty zakładów Totalbet, match trackera czy szybkich płatności. W tej chwili cały czas Totalbet pracuje nad tym, aby umożliwić pobieranie swojej aplikacji również użytkownikom urządzeń opartych na systemie iOS. 

Promocje na początek w Totalbet

Bukmacher Totalbet ma dla swoich nowych graczy naprawdę imponującą jak na polski rynek ilość promocji powitalnych. Poniżej opisujemy je w sposób dokładny. 

Bonus od wpłaty

Pierwsza z promocji dla nowych graczy – w przypadku bukmachera Totalbet bonus od wpłaty wynosi 100%. Maksymalna kwota, jaka może być objęta tym bonusem, wynosi 500 Totalbet. 

Freebet w Totalbet dla nowych graczy

Kolejna z promocji dedykowana nowym graczom tego bukmachera. Wynosi on 15 złotych. Należy jednak mieć na uwadze fakt, że darmowy zakład freebet można otrzymać tylko wtedy, gdy zarejestrujemy się u tego bukmachera za pomocą specjalnego kodu rejestracyjnego. Później należy spełnić jeszcze następujące warunki: postawić kupon solo bądź ako, którego kurs będzie wynosił minimum 2,0.

Bardzo ważna informacja jest taka, że tym darmowym zakładem nie trzeba dodatkowo obracać. Można zatem bez żadnych problemów wypłacić zgromadzone na naszym koncie środki bądź grać dalej. Decyzja w tym zakresie zależy tylko i wyłącznie od nas. 

Totalbonus w Totalbet

Następna z promocji, z której mogą korzystać nowo zarejestrowani gracze tego bukmachera. Dotyczy ona typerów obstawiających zakłady kombi. Jeśli postawimy kupon ako, który będzie posiadał minimum 5 zdarzeń, wówczas wygrana z tego kuponu zostanie powiększona przez bukmachera Totalbet nawet o 30% – jest to naprawdę atrakcyjna propozycja. Gorąco zachęcamy do tego, by z niej skorzystać. 

Bezpieczny zakład w Totalbet 

Ostatnia z propozycji bukmachera Totalbet kierowana do nowych graczy. Jej warunki również są bardzo proste. Polega ona na tym, że musimy obstawić na jednym kuponie minimum 10 zdarzeń, a w przypadku gdy jedno z nich „nie wejdzie”, to i tak otrzymamy nagrodę. Tę promocję chwali sobie duża ilość graczy bukmachera.

Nic dziwnego – dzięki niej można postawić zakład obciążony mniejszym ryzykiem. Gorąco zachęcamy do brania w niej udziału tych, którzy lubią obstawiać mecze swoich upodobanych drużyn. 

Bukmacher

Oferta darmowych promocji i bonusów bez depozytów. Spis legalnych bukmacherów działający w Polsce na podstawie zezwoleń Ministra Finansów.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button