Typowanie meczy w 2021 – jak to robić?

Granie na meczach jest bardzo popularne, jednakże z drugiej strony bardzo niewielu graczy wie, jak może wygrywać – bo w końcu bukmacherzy mocno przykręcili śrubę i wygrana jest jeszcze trudniejsza, aniżeli granie w normalnych warunkach. Jak więc obstawiać mecze, aby wygrywać?

Typowanie meczy w 2021 – jak to robić?

Pierwsze kroki

Dokładnie przeanalizuj notowania każdego bukmachera, aby zrozumieć aktualne kursy i rankingi bukmacherów z najlepszymi ofertami. Pamiętaj też, aby obstawiać tylko te sporty, które znasz. Skoncentruj się na lidze, którą znasz najlepiej. Innym ważnym czynnikiem jest dogłębna analiza zakładów. Nigdy nie stawiaj bez przygotowania, więc przed postawieniem zakładu dokładnie sprawdź kursy podane przez bukmachera dla każdej opcji na grę.

promocja bukmacherska bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Zacznij od oferty bukmacherskiej

Warto sprawdzić oferty różnych bukmacherów, takich jak STS czy Betclic. Na polskim rynku zakładów sportowych jest do wyboru wiele legalnych firm bukmacherskich, bo w tym roku mamy ich ponad 20. Oczywiście głównym celem każdego gracza jest zdobycie jak największej liczby bonusów. Oczywiście teraz myślisz, że najlepiej jest obstawiać za pomocą promocji bukmacherskich, ale to znacznie zmniejsza Twoje szanse na zwycięstwo – dlaczego? Otóż to bardzo proste, ponieważ nie czytałeś pewnie regulaminu przed wybraniem bonusu, czyż nie? Otóż przede wszystkim większość bukmacherów zawiera w swoich regulaminach to, że musisz takim bonusem obrócić, po określonych kursach – co bardzo utrudnia wypłacenie takiego bonusu.

Analiza meczów pozwoli ci łatwiej wygrywać

Warto nauczyć się analizy zakładów, ponieważ zaczynasz myśleć jak ekspert i musisz przeanalizować zakład przed postawieniem zakładu – ale wymaga to pewnej wiedzy i czasu. przykład? Logicznie rzecz biorąc, zazwyczaj wygrywa najlepsza drużyna w lidze, ale to nie znaczy, że zasady zawsze dotyczą wszystkich meczów – w końcu żadna drużyna nie może wygrać za każdym razem, prawda? Dlatego przeanalizuj formę zawodników, sprawdź historię, czyli z jakim przeciwnikiem grała drużyna, wynik meczu i tak dalej. Na wynik gry składa się wiele czynników, więc analiza, która pomaga określić możliwą wygraną, jest bardzo złożona. Z doświadczenia wiemy, że obstawianie wielu meczów na początku sezonu nie jest najlepszą strategią, więc po usunięciu większości niepewności spróbuj postawić.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Korzystaj z for bukmacherskich!

W Internecie istnieje wiele blogów i forów bukmacherskich, które dotyczą nie tylko zagadnień o legalnych firmach bukmacherskich, ale obejmują również stale aktualizowane statystyki i analizy. Przed postawieniem zakładu warto wspomnieć, że inni gracze mogą zasugerować. Może coś przeoczyłeś, ale inni gracze to złapali – więc warto z nich skorzystać. Naturalnie fora bukmacherskie możesz również wykorzystać w innych celach – na przykład do poznania znajomych, czy też dyskutowaniu o tym, który typ warto jest obstawić, czy też lepiej nie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce powinien graczom oferować bardzo atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button