Typy online – poradnik od eksperta

Każdy wie, że typy bukmacherskie online, to niezbyt proste hobby. Naturalnie łatwo jest mówić, ciężej zrobić. Dlatego też dziś, postaramy się wam przybliżyć, jak typuje się zakłady online – i jednocześnie na tym zarabiać!

Typy online – poradnik od eksperta

Pamiętaj, żeby zacząć od wyboru legalnego bukmachera

Bukmacher, który chce oferować legalne zakłady wzajemne przez internet na terytorium naszego kraju powinien posiadać zezwolenie MF. Lista legalnych bukmacherów jest dostępna na stronach MF i zawsze jest na bieżąco aktualizowana. Jeżeli jednak nie mamy czasu na to, aby jej poszukać to istnieje prostszy sposób, od którego możemy zacząć. Jednym z wymogów otrzymania takiego zezwolenia jest oferowanie zakładów bukmacherskich w internecie pod domeną z końcówką .pl. Widząc w adresie strony litery pl widniejące na początku adresu bądź też po ukośniku powinniśmy mieć się na baczności. Taka strona będzie w Polsce z pewnością nielegalna. Korzystanie z niej może być niebezpieczne i obarczone ryzykiem kary finansowej nałożonej przez fiskusa, co nie jest raczej dla nikogo niczym przyjemnym – prawda?

promocja bukmacherska bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Styl obstawiania typów online

Styl obstawiania zależą wyłącznie od poszczególnego typera. Jedni obstawiają seriami, inni kilka typów na raz w różnej kategorii, a jeszcze inni, nawet kilka sportów na raz (co nie jest zbyt mądrym pomysłem, kiedy ktoś nie ma doświadczenia). Przy rozpoczęciu naszej przygody z bukmacherką najlepiej mieć własny plan, oraz obstawiać tylko jeden sport (w tym wypadku akurat piłkę nożną). Dobrym sposobem na zaczęcie obstawiania jest planowanie ,,na przód” – czyli po prostu zaplanowanie obstawienia minimum dwóch typów bukmacherskich na przyszłość. Taka taktyka pozwoli nam na zdobycie doświadczenia, ale jednocześnie musimy pamiętać o tym, aby nie obstawiać zbyt ,,wielkich pieniędzy” z racji tego że dopiero co startujemy, nasze szanse na wygraną są całkiem niskie, dlatego też nie ma sensu oddawać naszych pieniędzy bukmacherowi.

Tak w ogóle – czym są typy sportowe?

Najprościej rzecz ujmując, jest to przewidywanie wyników danego spotkania sportowego – bądź wydarzenia, a firmy bukmacherskie to podmioty, które przyjmują wyżej wymienione zakłady. Cała zabawa polega na tym, żeby trafnie wytypować wynik. A jak to zrobić? Tak naprawdę nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ każde spotkanie jest niepowtarzalne, przez co danie jednej odpowiedzi nie będzie na tyle obszerne, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Użyj for bukmacherskich do zdobycia wiedzy o typach online

Prawie niemożliwe byłoby napisanie tego poradnika tak, aby zawarte było praktycznie wszystko. Oczywiście próbować można, ale kto by chciał czytać tekst na 200 stron o bukmacherce? Dlatego też polecamy wam fora bukmacherskie, które będą dla was naprawdę nieocenioną pomocą, z racji tego że możecie znaleźć tam odpowiedzi na każde nurtujące was pytanie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce powinien graczom oferować bardzo atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button