Weryfikacja danych u bukmachera – poradnik

Weryfikacja naszych danych podczas lub po założeniu naszego konta to wymóg legalnych bukmacherów operujących na terenie naszego kraju. Jednakże dlaczego tak się dzieje? Po co bukmacherowi są nasze dane? Na te pytania odpowiemy wam już za chwilę!

Weryfikacja danych u bukmachera – poradnik

Jak nie wiadomo o co chodzi – to chodzi o pieniądze

Samo zdanie ,,weryfikacja konta” brzmi dość poważnie i kojarzy się zazwyczaj z bardzo skomplikowanymi procesami, czyż nie? Najlepsi Polscy bukmacherzy zazwyczaj od graczy wymagają przede wszystkim skanu dowodu osobistego, jednakże są też inne sposoby na zweryfikowanie naszych danych, takie jak :

Najczęściej używane sposoby na weryfikację danych :

– Skan dowodu osobistego

– Skan karty kredytowej

– Skan prawa jazdy bądź innego dokumentu ze zdjęciem

– Potwierdzenie adresu zamieszkania i danych poprzez załączenie rachunku za media

– Rozmowa telefoniczna

– Weryfikacja poprzez list

Dwie ostatnie metody są coraz rzadziej stosowane. Trzeba jednak pamiętać o tym, że nadal mogą być gdzieś wykorzystywane w niecnych celach. U Polskich, legalnych bukmacherów takich jak Betfan, STS czy Betclic z pewnością nie znajdziecie tych dwóch ostatnich metod, co jest zrozumiałe, w końcu każdy chce rozpocząć zabawę jak najszybciej, czyż nie?

promocja bukmacherska bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Na co uważać przy weryfikacji konta ?

Każdy z nas w dwudziestym pierwszym wieku niemal na każdym kroku narażany jest na różnego rodzaju oszustwa online przez przestępców, którzy chcą ukraść nasze dane osobowe. Jeżeli chcecie chronić się przed podejrzanymi procederami, zawsze zwracajcie uwagę, na to kto potrzebuje waszych danych do czego. Jeżeli na każdym kroku będziecie wykonywać posłusznie wszystkie polecenia, dane wam po drugiej stronie słuchawki, staniecie się łatwym celem.

 Aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, przede wszystkim zakładajcie konta tylko u bukmacherów legalnie działających w Polsce. Każdy legalny bukmacher posiada odpowiednią licencję Ministerstwa Finansów i podlega bardzo ostrym przepisom obowiązującym w naszym kraju.

Może zdarzyć się tak, że proces weryfikacji konta u bukmachera zakończy się dla nas niepowodzeniem. Co można zrobić w takiej sytuacji? Na pewno nie panikować. Najlepszą metodą jest telefon na infolinię konkretnej firmy bukmacherskiej. Po opisaniu wszystkich okoliczności na pewno dowiecie się, co właściwie się stało. Legalni bukmacherzy są godni zaufania, dlatego też weryfikacja danych jest u nich całkowicie bezpieczna. Zazwyczaj na stronach tego typu firm należy po prostu wysłać zeskanowany dowód osobisty. Chodzi o to, by dokument był widoczny z obu stron, a wszystkie zamieszczone w nim dane były odsłonięte.

Dbajcie o swoje bezpieczeństwo

W przypadku legalnych firm bukmacherskich, nie macie się czego obawiać, jednakże powinniście pamiętać o tym, że jeśli wybierzecie jakąś zagraniczną firmę, to zdecydowanie lepszym wyjściem będzie poszukanie lepszej oferty u legalnego, polskiego bukmachera, w końcu tylko w ten sposób będziemy w stanie obstawiać zakłady bukmacherskie bez obawy, że fiskus pewnego dnia nas ukarze.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce powinien graczom oferować bardzo atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button