Zakłady bukmacherskie na piłkę nożną

Najchętniej obstawianym sportem w zakładach bukmacherskich jest piłka nożna. Nie powinno to nikogo dziwić, w końcu to jest najpopularniejsza dyscyplina sportowa na świecie. Reguły gry są proste i każdy może ich nauczyć się w pięć minut. No chyba, że chodzi o spalone, ale w tym przypadku nawet sędziowie mają czasem problemy ze zrozumieniem tej zasady.

obstawianie piłki nożnej
Zakłady bukmacherskie i obstawianie piłki nożnej

Obstawianie piłki nożnej u bukmachera

Nieważne, wróćmy do bukmacherki. Piłka nożna bywa nieobliczalna i przez to typowanie meczów czasem bywa frustrujące. Przypadki, w których underdog wygrywa ze zdecydowanym faworytem nie są jakąś rzadkością. Obstawianie zakładów bukmacherskich na piłkę nożną w STS nie jest prostym zadaniem, ale nie jest również czymś niewykonalnym. Poza klasycznym typowaniem zwycięzcy spotkania, możemy również stawiać zakłady na inne wydarzenia.

Rzuty rożne

Drużyny, które swoją grę opierają na atakowaniu skrzydłami wykonują dużo wrzutek, a to często kończy się rzutami rożnymi. Jeżeli spotykają się ze sobą zespoły o innych charakterystykach, czyli drużyna, która jest nastawiona na obronę i kontratak z drużyną, która ma w zwyczaju kontrolę spotkania oraz częste ataki na bramkę przeciwnika, możemy spodziewać się sporej ilości rzutów rożnych. Dlatego zakłady na żywo w tym przypadku będą miały przewagę.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Zazwyczaj w meczach pomiędzy wyrównanymi zespołami, wcale nie pada tak dużo rzutów rożnych jak mogłoby się wydawać. W takich spotkaniach większość gry jest prowadzona w środkowej strefie boiska. Drużynami, w których meczach pada najwięcej rzutów rożnych w Europie są m.in. Inter Mediolan, AS Roma, czy Ajax Amsterdam.

Liczba bramek w meczu

Istnieją drużyny, które nie mają problemu ze zdobywaniem bramek jak chociażby FC Barcelona. Ale są również ekipy, które mają potencjał w ataku i strzelają regularnie przynajmniej po jednej bramce rywalom, jednocześnie posiadając dziurawą obronę i tracąc bramki. Do tego profilu idealne pasuje nam np. Hoffenheim. W takich przypadkach do dyspozycji mamy również zakłady BTTS, czyli obie drużyny strzelą gola. Takie zakłady nie mają żadnego związku z końcowym rezultatem spotkania. Nie interesuje nas kto wygra mecz, ale to ile wpadnie bramek w danym spotkaniu.

Ranga spotkania

Przed obstawieniem meczu piłki nożnej koniecznie upewnijmy się jakie znaczenie ma to spotkanie dla zespołów oraz jakie to są rozgrywki. Zdarza się, że niektóre kluby otwarcie mówią o tym, że odpuszczają grę w pucharach i skupiają się na lidze. W takich sytuacjach, w meczach pucharowych trenerzy wystawiają składy rezerwowe. Zdarza się również, że zespoły, które walczą o utrzymanie w lidze, mając nóż na gardl potrafią zwyciężać z teoretycznie lepszymi drużynami. Takie ekipy są nieobliczalne.

Przed postawieniem kuponu powinniśmy brać to pod uwagę. W piłce nożnej mamy też coś takiego jak syndrom nowej miotły. Polega to na tym, że po zatrudnieniu nowego trenera drużyna, która do tej pory spisywała się katastrofalnie, zaczyna nagle wygrywać mecz za meczem. Podręcznikowym przykładem takiej sytuacji jest Manchester United, który po zwolnieniu Jose Mourinho i zatrudnieniu Ole Gunnar Solskjaera zaczął regularnie zdobywać punkty.

Bukmacher

Oferta darmowych promocji i bonusów bez depozytów. Spis legalnych bukmacherów działający w Polsce na podstawie zezwoleń Ministra Finansów.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button