Zakłady na żywo u bukmacherów

Obstawianie zakładów to coraz popularniejsza forma rozrywki, która nie tylko dostarcza wielu emocji, ale również może być szansą na wygraną. Dlatego kibice sportowi chętnie obstawiają mecze ulubionej drużyny albo w dyscyplinie, na której dobrze się znają. Duże zainteresowanie zakładami skłoniło bukmacherów do rozszerzenia swojej oferty. Obecnie można obstawiać tak zwane zakłady LIVE, czyli na żywo. Na czym polegają? Jakie mają zalety?

zakłady na żywo
Gdzie obstawiać zakłady na żywo?

Livebetting – obstawiaj podczas trwania meczu

Zakłady na żywo, jak sama nazwa wskazuje, obstawia się podczas trwania danego wydarzenia sportowego. Tego rodzaju zakłady rządzą się całkiem innymi zasadami niż typowe zakłady sportowe, których obstawiania kończy się przed rozpoczęciem wydarzenia.

Przede wszystkim, w zakładach na żywo można obstawiać znacznie więcej różnych możliwości. Jeśli jest to mecz piłkarski, można wytypować liczbę bramek czy wynik meczu, ale opcji jest znacznie więcej i są bardzo ciekawe.

„Jeszcze nigdy tyle nie wygrałem co właśnie na zakładach na żywo, to o wiele lepsze niż obstawianie przedmeczowe, tutaj oglądasz i widzisz jak dana drużyna gra, reagujesz i typujesz na żywo.” – typer z betonline.net.pl

Nie można nie wspomnieć o dużej dynamice tego rodzaju zakładów bukmacherskich. Kursy zmieniają się dosłownie co kilkadziesiąt sekund i są dostosowane do tego, jak przebiega dany mecz, walka czy inne wydarzenie sportowe. 

Dlatego chcąc wygrać na tych zakładach, trzeba nie tylko uważnie śledzić przebieg meczu, ale również nie przegapić zmiany kursu na korzystniejszy. Wielu bukmacherów w zakładce LIVE udostępnia transmisję danego wydarzenia na żywo, co znacznie upraszcza kontrolowanie sytuacji, jednym z takich bukmacherów jest Fortuna. Jest to przydatne również dla tych osób, które nie mają dostępu do transmisji emitowanej w telewizji.

Zakłady na żywo są bardzo ciekawe i dynamiczne, pozwalają na bardzo szybkie reagowanie na zmiany oraz przewidywanie dalszego przebiegu wydarzenia na podstawie aktualnej sytuacji w meczu .

Bukmacher

Oferta darmowych promocji i bonusów bez depozytów. Spis legalnych bukmacherów działający w Polsce na podstawie zezwoleń Ministra Finansów.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button