Zarobki na zakładach – jak wygrywać u bukmachera?

Po tym świecie chodzi naprawdę wiele osób, które myślą, że wygrywanie u bukmachera to czysta bajka, najczęściej okupiona konszachtami z gangsterami, bądź mafią, a ci, którzy regularnie wygrywają, na pewno mają jakieś znajomości w firmie bukmacherskiej. Jednakże czy to jest prawda? Czy na prawdę u bukmachera nie da się wygrywać?

Zarobki na zakładach – jak wygrywać u bukmachera?

Jak się w tym wszystkim połapać?

Początkujący gracze zakładów bukmacherskich tak naprawdę nie wiedzą, jak grać, a poradniki bukmacherskie, które krążą po internecie wręcz nakazują korzystać z bonusów i innych modyfikatorów, aby zwiększyć swoje szanse na dany zakład lub nie stracić pieniędzy, gdy jest to konieczne. Jednak początkującym często trudno to zrealizować, więc zacznijmy od początku. Kursy są mnożnikiem, który pokazuje, ile możesz zarobić, jeśli wygrasz. Wielu graczy stara się grać po jak najwyższych kursach, ale to legalny bukmacher decyduje o kursach na dany zakład. Następnie mamy bonusy, które mogą podwoić naszą wygraną lub zwrócić zainwestowane środki na nasze konto bukmacherskie w przypadku niepowodzenia kuponu. Oczywiście rodzajów tych bonusów jest więcej i tak naprawdę zależy to od tego, jaki bonus dostaniesz od bukmachera, ale ponadto pamiętaj, że bukmacherzy, muszą mieć coś z tego do zyskania. Zwykle jest to ogólny standard w postaci obrotu bonusem, co oznacza, że mniej więcej taką kwotę, jaką odebrałeś od buka, musisz za nią postawić kilka zakładów – w większości przypadków kursy też są wysokie, co powinno sprawić, że nie dasz rady tym obrócić – no ale depozyt I tak musisz wpłacić – a jak go przetracisz, to cóż. Dałeś się ograć.

promocja bukmacherska bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Wygrywanie u bukmachera

Początkujący często nie zauważają tego faktu, że trzeba zainwestować dużo pieniędzy, aby zarabiać u bukmachera porządne sumy. Nie ma co się oszukiwać, bo bukmacher nie da nam milionów za kilka postawionych przez nas złotych. Oczywiście teoretycznie są też zakłady AKO na poparcie tej hipotezy, ale prawdopodobieństwo wygrania zakładów AKO jest tak duże, jak to, że za kilka lat przegonimy Rosję pod względem potęgi gospodarczej. Wracając do tego tematu, przykład – dżentelmen, który na poprzednich wyborach zainwestował 100 tysięcy złotych – mógł potencjalnie wygrać 200. Jednakże z racji tego, że się pomylił, to oczywiście pieniądze te przetracił. Oczywiście nie jest to mała suma, ale wyskalując ją po standardzie zwykłego Nowaka – jeśli postawisz 10 złotych to bez żadnych modyfikatorów wygrasz około 20 złotych – a I pamiętaj, że od twojego zakładu musisz również zapłacić podatek. W końcu każdy gracz musi płacić podatki za każdy zakład, który stawia u legalnego bukmachera. Jak więc widzisz, nie dość że bukmacher może cię oszukać, to jeszcze na dodatek państwo także ciągnie z tego korzyści – I to najczęściej niemałe.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce powinien graczom oferować bardzo atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button